• PODZIĘKOWANIA

• Jeśli ktoś się kiedyś nad tym zastanawiał, to rozwiewamy wszelkie wątpliwości:

Święty Mikołaj naprawdę istnieje!

Tuż przed świętami spotkała nas miła niespodzianka - do szkoły przyszla ogromnych rozmiarów paczka, a gdy ją otworzyliśmy, naszym oczom ukazał się MONITOR INTERAKTYWNY.

Ten wspaniały prezent podarowała nam Pani Jadwiga Zając, Prezes Zarządu A&J Partners w Bytomiu.

Serdecznie dziękujemy!

Tym samym odwieczna tajemnica została ujawniona - Święty Mikołaj jest KOBIETĄ!

• MIKOŁAJKI

• Dzisiaj 6 grudnia naszą szkołę odwiedził Mikołaj razem ze swoimi pomocnikami. Wędrowali oni od klasy do klasy rozdając słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Nie zabrakło też mikołajkowych akcentów w ubiorze naszych uczniów, w szkole zrobiło się czerwono.

To był dzień pełen radosnych wrażeń:)