• TALENCIAKI

• Dziękujemy bardzo za wszystkie dotychczasowe talenciaki, prosimy o jeszcze:)

Akcja trwa do 13.11.2022

Talenciaki to akcja dla klientów Lidla. Kazdy talenciak może przynieść wymierną korzyść dla szkoły w postaci wspaniałych nagród.

Talenciaki odebrać można za każde, wydane na zakupy 50 zł (w zakupach musi znaleźć się owoc lub warzywo)

i w formie papierowej przekazać szkole. Można też przypisać je naszej szkole pod linkiem:

LINK

• SPRZĄTANIE ŚWIATA

• Fundacja Nasza Ziemia składa podziękowania Szkole Podstawowej nr 5 w Bytomiu za aktywny udział w 29 akcji Sprzątania Świata- Polska pod hasłem Wszystkie śmieci są nasze.

• ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

• 7 października w naszej szkole obchodziliśmy XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia pod hasłem: „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”. Dzień ten miał na celu zachęcić uczniów do utrwalenia sobie tabliczki mnożenia. W tym dniu, każdy mógł zdać egzamin z tabliczki mnożenia przed komisją złożoną z uczniów - egzaminatorów i otrzymać certyfikat oraz tytuł Ekspert Tabliczki Mnożenia czyli MT Expert oraz ocenę z aktywności. Poza tym,  na lekcjach uczniowie rozwiązywali łamigłówki związane z tabliczką mnożenia, kodowali, brali udział w loterii tabliczkowej, grali w gry z tabliczką mnożenia w tle.

Dziękujemy wszystkim za udział w akcji !