- „WŁĄCZ SIĘ! Twoje działanie to aktywne i ciekawe życie”
- BYTOMSKA AKADEMIA KOMPETENCJI
- RODZINA POLONIJNA
- WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA
- SZKOLNY PROJEKT PRZYRODNICZY
- „KAPITAŁ W ROZUMIE”
- Z BYTOMIA NA SCENY EUROPY
- MUZYKA
- POEZJA I TEKSTY LITERACKIE
- REGULAMIN PROJEKTU
- WARSZTATY PLASTYCZNE
- OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W PROJEKCIE
- NOTKI
- EASTER ACTIVITIES
- „Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania gwarancją równego startu uczniów bytomskich szkół podstawowych” - projekt systemowy POKL
- Ogród szkolny
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W PROJEKCIE
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W PROJEKCIE „ Z BYTOMIA NA SCENY EUROPY
ROK SZKOLNY 2012/2013
- Miejski Konkurs Plastyczny "Afryka moich marzeń" w ramach Festiwalu Globalny Lokalnie (07.09.2012r.)
- III miejsce w kalegorii klas IV - VI - Agnieszka Zybura
ROK SZKOLNY 2011/2012
-
Międzyszkolny konkurs na wykonanie logo polskiej Prezydencji w Radzie UE (28.11.2011r.).
- W kategorii klas I – III – Szymon Koruba, Andrzej Mołdawa, Jakub Stępień – miejsce III.
-
Międzyszkolny konkurs „Wiedzy o Malcie” (09.12.2011r.)
- I miejsce – Arkadiusz Fatyga.
-
Szkolny konkurs „Szopki Betlejemskie” ( 22.12.2011r.).
- W kategorii klas I – III – Agata Piasecka, Szymon Koruba – miejsce II, Zofia Mączka – miejsce III,
- W kategorii klas IV – VI – Norbert Świrk – miejsce I, Aleksandra Mołdawa – miejsce III, wyróżnienie - Joanna Bawej
-
Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego z Elementami Historii – Joanna Bawej, Agnieszka Kogut.
- IX edycja Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Mistrz Tabliczki Mnożenia" dla uczniów klas III i IV szkół podstawowych woj. śląskiego.
- II miejsce - Kamil Krawczyk
6. Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego.
- I miejsce - Norbert Świrk
7. Miejski Konkurs Wiedzy o Uni Europejskiej.
- II miejsce - Joanna Bawej i Aleksandra Mołdawa
8. VI Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek "Śpiewajmy Jezusowi"
- I miejsce - Agnieszka Kogut, Victoria Wolska, Angelika Zielińska
9. Międzyszkolny Konkurs Literacki "Śląsk słowem malowany".
- II miejsce - Agnieszka Kogut
- wyróżnienie - Victoria Wolska
10. Miejski Konkurs Poetycki pod hasłem "Humor w poezji dziecięcej".
- III miejsce - Vanessa Cielecka
11. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny.
- wyróżnienie - Joanna Bawej, Kamil Krawczyk
12. Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik".
- wyróżnienie w kategorii klas I - III - Julia Gazdecka, Rafał Gajda
- wyróżnienie w kategorii klas IV - VI - Kamil Krawczyk
13. Wojewódzki Konkurs Poetycki dla szkół podstawowych i gimnazjów pod patronatem marszałka woj. śląskiego, Śląskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Zabrza.
- Laureatka - Agnieszka Kogut
14. Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej.
- II miejsce - Joanna Bawej
15. Miejski Konkurs Piosenki Europejskiej "Mini Eurowizja 2012"
- III miejsce - Joanna Bawej
16. Miejski Konkurs Recytatorski.
- wyróżnienie - Vanessa Cielecka
17. Miejski Konkurs Plastyczny pt.: "Kiedy dzieci są szczęśliwe..."
- I miejsce - Agata Piasecka
- III miejsce - Martyna Berg
- wyróżnienie - Kaja Gajdamakin
18. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Europa da się Lubić"
- II miejsce - Zofia Mączka
- III miejsce - Kamil Dybaś
- wyróżnienie - Szymon Koruba
ROK SZKOLNY 2010/2011
-
Konkurs recytatorski (10.06.2011r.) realizowany w ramach projektu
„Z Bytomia na sceny Europy”.- W kategorii klas I – III – Vanessa Cielecka miejsce II,
- W kategorii klas IV – VI – Victoria Wolska miejsce II.
-
Konkurs szkolny (17.06.2011r.) „Moja pasja pozaszkolna”.
- I miejsce – Oliwia Wojnarowicz,
- II miejsce – Arkadiusz Gnus, Łukasz Budzyński,
- III miejsce – Martyna Berg
-
Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej „Cyberpaintek” (19.04.2011r).
- II miejsce Wiktoria Respondek
-
IV Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.
- 3 nagroda – Martyna Berg, Łukasz Budzyński
- Laureat Wojewódzkiego Konkursu Literackiego – Agnieszka Kogut.
-
Miejski konkurs „Barwy i symbole Polski”
- II miejsce – Martyna Zakrzewska,
- III miejsce Michalina Brzezinka
-
Miejski konkurs „Formy ochrony przyrody – Parki Narodowe”
- II miejsce – Agnieszka Kogut
-
Miejski Konkurs Ortograficzny.
- Wyróżnienie - Kamil Krawczyk
-
Międzyszkolny konkurs „Śląsk słowem malowany”
- I miejsce - Agnieszka Kogut