• APEL Z OKAZJI ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA

• Dzisiaj w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Przygotowali go uczniowie i wychowawcy kl.2b i 3b. Recytowanym wierszom i patriotycznym piosenkom towarzyszył podniosły nastrój. Widzowie nagrodzili artystów gromkimi brawami.

• ZARZĄDZENIE

• Zarządzenie nr 5/org/2021/2022

Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 w Bytomiu

W związku z wprowadzeniem przez Prezesa Rady Ministrów Zarządzeń:

• nr 87 z dnia 14 kwietnia 2022 roku w sprawie wprowadzenia drugiego stopnia alarmowego (2. stopień BRAVO) na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
            • nr 88 z dnia 14 kwietnia 2022 roku w sprawie wprowadzenia trzeciego stopnia alarmowego CRP (3. stopień CHARLIE-CRP) na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

obowiązujących od  16 kwietnia 2022 roku, od godz. 00:00, do 30 kwietnia 2022 roku do godz. 23:59. W okresie tym zarządzam co następuje :

1. Osoby postronne niebędące członkami społeczności szkolnej nie mają wstępu do szkoły w okresie obowiązywania zarządzeń 87 i 88 Prezesa RM.
            2. Interesanci przyjmowani są przez Pracowników szkoły po wcześniejszym umówieniu
              i pozostają pod opieką pracownika szkoły. Po załatwieniu sprawy opuszczają niezwłocznie szkołę.
            3. Pracownicy szkoły mają obowiązek zwracać szczególną uwagę na „podejrzane zachowania osób przebywających w okolicy szkoły, ewentualne torby, pakunki itp. pozostawione bez nadzoru”
            4. W razie zauważenia jakichkolwiek niepokojących zachowań, sytuacji lub przedmiotów pracownicy niezwłocznie powiadamiają odpowiednie służby dzwoniąc pod numer 112 a następnie informują dyrektora (lub wicedyrektora) szkoły.

Powyższe zadania powierza się nauczycielom i pracownikom AIO zatrudnionym
            w Szkole Podstawowej nr 5 im. Poli Maciejowskiej w Bytomiu.

• ŻYCZENIA WIELKANOCNE

• Niech czas wielkanocny będzie czasem wyjątkowym,

pełnym miłości, ciepła i  wzajemnej życzliwości.

Wesołych Świąt!

14.04 - 19.04 - Wiosenna przerwa świąteczna