• Zasady rekrutacji

Rekrutacja do klas I na rok szkolny 2024/2025

- Zgłaszanie dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły podstawowej - od 4 marca do 17 maja 2024 r.

- Złożenie wniosku przez kandydata spoza obwodu o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie lokalnych kryteriów rekrutacji - od 4 marca do 17 maja 2024 r. (od 17 czerwca do 5 lipca 2024 r. – postępowanie uzupełniające)

- Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych - 24 maja 2024 r.

- Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia - od   24 maja do 4 czerwca 2024 r.

- Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych - 5 czerwca 2024 r.

Dokumenty do pobrania:

ZGŁOSZENIE DZIECKA DO SKOŁY PODSTAWOWEJ (dotyczy dziecka zamieszkałego w obwodzie szkoły)

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ (dotyczy dziecka zamieszkałego poza obwodem szkoły)

OŚWIADCZENIE WOLI

INFORMACJA DOTYCZĄCA REKRUTACJI UCZNIÓW KLAS I

Dokumenty związane z postępowaniem rekrutacyjnym są dostępne na stronie stronie internetowej szkoły. Wypisane dokumenty rekrutacyjne (wniosek, skany zaświadczeń, oświadczenia rodzica), można przesyłać do szkoły listem poleconym przez pocztę polską lub drogą mailową na adres szkoły:

sp5bytom@onet.pl

Ze względu na ochronę danych osobowych dokumenty przesłane mailowo powinny zostać zabezpieczone hasłem. Hasło do otwarcia pliku należy podać telefonicznie pracownikowi sekretariatu:

32 281 39 67

Rodzice/opiekunowie prawni, którzy nie mają możliwości złożenia wniosku drogą elektroniczną mogę wydrukowane i wypisane dokumenty oddać w sekretariacie szkoły.

W przypadku braku możliwości wydruku dokumentów  istnieje możliwość wypisania dokumentów w sekretariacie szkoły po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym godziny wizyty. Telefon do szkoły:

32   281-39-67

Sekretariat szkoły jest czynny od godziny 7:00 do 15:00.