• Komunikaty!

• Serdecznie zapraszamy Rodziców na najbliższe spotkanie "Szkoły dla Rodziców", które odbędzie się

14 lutego 2024 o godzinie 16.00

na platformie Microsoft Teams.

Temat spotkania:  „Uparte dzieci – od konfliktu do współpracy”

Spotkanie prowadzą specjaliści Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bytomiu Joanna Świerczek, Natalia Dziechciarz.

Link do spotkania jest dostępny na naszej stronie internetowej www.ppp.bytom.pl (w zakładce aktualności), facebooku poradnianym oraz poniżej:

LINK

W ramach spotkania proponujemy wykład tematyczny, dyskusję a po spotkaniu każdy zainteresowany uczestnik będzie miał możliwość indywidualnych konsultacji z prowadzącymi. Udział w spotkaniu „Szkoły dla Rodziców” jest bezpłatny, nie są wymagane wcześniejsze zgłoszenie.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8 listopada 2023 o godzinie 16.00 na platformie Microsoft Teams.

Temat spotkania:

„ Dysleksja – o czym każdy rodzic powinien wiedzieć

Spotkanie poprowadzą pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bytomiu Jolanta Szurgacz, Katarzyna Czwiertnia.

LINK

Serdecznie zapraszamy Rodziców na najbliższe spotkanie "Szkoły dla Rodziców",

które odbędzie się 11 stycznia 2023 o godzinie 16.00

na platformie Microsoft Teams.

Temat spotkania:„ Jak zadbać o siebie ?”

Spotkanie poprowadzą psycholodzy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bytomiu:

Agata Susek-Kaczyńska, Agnieszka Niżnik-Golda.

LINK DO SPOTKANIA