• Każdy z nas ma swoją historię

• Nie ma dobrych i złych szkół. To pracownicy  i dzieci wraz z rodzicami tworzą wartość danej placówki.

Nie oceniajmy poziomu nauki w szkole na podstawie wyglądu budynku czy koloru ścian. Popatrzmy na to, jak wielki wkład w wychowanie uczniów mają pracownicy szkoły.
          Filarem szkoły są nauczyciele, którzy nie tylko przekazują swoją wiedzę, ale budują również postawy i kompetencje społeczne uczniów. Przyjazne środowisko wychowawcze tworzą jednak wszyscy pracownicy naszej szkoły. Każdy z nich stara się zwracać uwagę na powszechnie obowiązujące wartości. Panie sprzątaczki proszą o podniesienie papierka z podłogi i wrzucenie do kosza na śmieci, pan konserwator zwraca uwagę, by nie trzaskać drzwiami i pamiętać o zakręcaniu wody w łazienkach. Panie z sekretariatu przypominają o „dzień dobry” i „proszę”.

Bo  osoby zatrudnione w Szkole Podstawowej nr 5 w Bytomiu są pasjonatami nie tylko w pracy zawodowej, ale i w życiu prywatnym.

„Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę”

B.Pawlikowska

Poniżej linki do podstron na ten temat yes

Runmageddon