• Aktualności

• W ramach EUROPEJSKIEGO TYGODNIA SPORTU w naszej szkole będziemy spędzać aktywnie czas pod hasłem "3xR - Rekreacja, Ruch, Radość" na przerwach, jak i na lekcjach wychowania fizycznego.

Pierwszego dnia 25.09.2017, uczniowie klas pierwszych oraz chętni nauczyciele będą mogli cieszyć się ruchem poprzez ćwiczenia przy muzyce. W ciągu całego tygodnia uczniowie będą spędzali przerwy aktywnie ruchowo grając w gry i zabawy podwórkowe na boiku szkolnym. Poskaczemy w gumę, przez skakankę, zagramy w klasy i szereg innych gier np. Depniak, Zegar.

W kolejnych dniach 26-29.09.2017, będą królowały na lekcjach wychowania fizycznego klas IV - VII konkursy sportowe, gry i zabawy na wesoło np. przeciąganie liny, przebijanie balonów i gry drużynowe, takie jak dodgeball, serwobieg, uni - hokej. Uczniowie będą współzawodniczyli ze sobą w duchu fair play.

W naszej szkole gościł Andrzej Pluta- koszykarz, rozgrywający i rzucający obrońca. Specjalita od zdobywania punktów. Wraz z żoną Justyną poprowadził zajęcia sportowe z koszykówką dla najmłodszych uczniów naszej szkoły (zobacz w szkolnej galerii zdjęć). Więcej o wybitnym polskim koszykarzu Andrzeju Plucie dowiesz się z jego książki  zatytuowanej " Z dystansu".

Zapraszamy do Galerii